KOLEKTIVNÍ SPORTY - LOH LONDÝN 2012
12. 7. 2012
BASKETBAL:
MUŽI:
FINÁLE: USA - ŠPANĚLSKO 107:100
O 3.MÍSTO: RUSKO - ARGENTINA 81:77
ŽENY:
FINÁLE: USA - FRANCIE 86:50
O 3.MÍSTO: RUSKO - AUSTRÁLIE 74:83
FOTBAL:
MUŽI:
FINÁLE: BRAZÍLIE - MEXIKO 1:2
O 3.MÍSTO: KOREA - JAPONSKO 2:0
ŽENY:
FINÁLE: JAPONSKO - USA 1:2
O 3.MÍSTO: FRANCIE - KANADA 0:1
MUŽI:
FINÁLE: USA - ŠPANĚLSKO 107:100
O 3.MÍSTO: RUSKO - ARGENTINA 81:77
ŽENY:
FINÁLE: USA - FRANCIE 86:50
O 3.MÍSTO: RUSKO - AUSTRÁLIE 74:83
FOTBAL:
MUŽI:
FINÁLE: BRAZÍLIE - MEXIKO 1:2
O 3.MÍSTO: KOREA - JAPONSKO 2:0
ŽENY:
FINÁLE: JAPONSKO - USA 1:2
O 3.MÍSTO: FRANCIE - KANADA 0:1
HÁZENÁ:
MUŽI:
FINÁLE: FRANCIE - ŠVÉDSKO 22:21
O 3.MÍSTO: CHORVATSKO - MAĎARSKO 33:26
ŽENY:
FINÁLE: NORSKO - ČERNÁ HORA 26:23
O 3.MÍSTO: ŠPANĚLSKO - KOREA 31:29 pp
VOLEJBAL:
MUŽI:
FINÁLE: BRAZÍLIE - RUSKO 2:3
O 3.MÍSTO: ITÁLIE - BULHARSKO 3:1
ŽENY:
FINÁLE: USA - BRAZÍLIE 1:3
O 3.MÍSTO: JAPONSKO - KOREA 3:0
POZEMNÍ HOKEJ:
MUŽI:
FINÁLE: NĚMECKO - NIZOZEMSKO 2:1
O 3.MÍSTO: AUSTRÁLIE - VELKÁ BRITÁNIE 3:1
ŽENY:
FINÁLE: NIZOZEMSKO - ARGENTINA 2:0
O 3.MÍSTO: NOVÝ ZÉLAND - VELKÁ BRITÁNIE 1:3
VODNÍ PÓLO:
MUŽI:
FINÁLE: ITÁLIE - CHORVATSKO 6:8
O 3.MÍSTO: SRBSKO - ČERNÁ HORA 12:11
ŽENY:
FINÁLE: USA - ŠPANĚLSKO 8:5
O 3.MÍSTO: AUSTRÁLIE - MAĎARSKO 13:11 pp
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL:
MUŽI:
FINÁLE:
Brink, Reckermann (Něm) - Emanuel, Alison (Bra) 2:1
O 3.MÍSTO:
O 3.MÍSTO:
Nummerdor, Schuil (Niz) - Plavins, Smedins (Lot) 1:2
ŽENY:
ŽENY:
FINÁLE:
May-Treanorová, Walshová (USA) - Kessyová, Rossová (USA) 2:0
O 3.MÍSTO:
O 3.MÍSTO:
Čang Si, Süe Čchen (Čína) - Larissa, Juliana (Bra) 1:2
TENIS:
DVOUHRA MUŽI:
FINÁLE: Federer (ŠVÝ) - Murray (VB) 2:6,1:6,4:6
O 3.MÍSTO: Djokovič (SRB) - Del Potro (ARG) 5:7,4:6
ČTYŘHRA MUŽI:
TENIS:
DVOUHRA MUŽI:
FINÁLE: Federer (ŠVÝ) - Murray (VB) 2:6,1:6,4:6
O 3.MÍSTO: Djokovič (SRB) - Del Potro (ARG) 5:7,4:6
ČTYŘHRA MUŽI:
FINÁLE:
M. a B. Bryan (USA) - Llodra, Tsonga (FRA) 6:4,7:6
O 3.MÍSTO:
O 3.MÍSTO:
Benneteau, Gasquet (FRA) - Ferrer, Lopéz (ŠPA) 7:6,6:2
DVOUHRA ŽENY:
FINÁLE: S. Williamsová (USA) - Šarapovová (RUS) 6:0,6:1
O 3.MÍSTO: Azarenková (BĚL) - Kirilenková (RUS) 6:3,6:4
ČTYŘHRA ŽENY:
DVOUHRA ŽENY:
FINÁLE: S. Williamsová (USA) - Šarapovová (RUS) 6:0,6:1
O 3.MÍSTO: Azarenková (BĚL) - Kirilenková (RUS) 6:3,6:4
ČTYŘHRA ŽENY:
FINÁLE:
Hlaváčková, Hradecká (ČR) - S. a V. Williamsovy (USA) 4:6,4:6
O 3.MÍSTO:
O 3.MÍSTO:
Hubertová, Raymondová (USA) - Kirilenková, Petrovová (RUS) 6:4,4:6,1:6
ČTYŘHRA MIX:
FINÁLE:
Azarenková, Mirnyj (BĚL) - Robsonová, Murray (VB) 2:6,6:3,10:8
O 3.MÍSTO:
Raymondová, M. Bryan (USA) - Lisická, Kas (NĚM) 6:3,4:6,10:4
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář