European Trophy 2011
6. 9. 2011
PRVNÍ ROČNÍK EUROPEAN TROPHY, KTERÝ SE KONAL MINULÝ ROK VYHRÁL NĚMECKÝ KLUB EISBAREN BERLÍN, KTERÝ VE FINÁLE PORAZIL ŠVÉDSKÝ HV 71 5:3. Z ČESKÝCH ZÁSTUPCŮ SE PŘEDSTAVILA PRAŽSKÁ SPARTA.
ZÁKLADNÍ ČÁST TURNAJE:
SEVERNÍ DIVIZE:
P. | MUŽSTVO: | V. | Vp. | Pp. | P. | SKORE: | B. |
1. | JOKERIT HELSIN. | 6 | 0 | 0 | 2 | 29:18 | 18 |
2. | LULEA HF | 4 | 1 | 0 | 3 | 23:21 | 14 |
3. | DJURGAARDEN IF | 4 | 0 | 1 | 3 | 25:20 | 13 |
4. | IFK HELSINKY | 3 | 2 | 0 | 3 | 24:19 | 13 |
5. | SPARTA PRAHA | 3 | 0 | 1 | 4 | 20:23 | 10 |
6. | SLAVIA PRAHA | 2 | 0 | 1 | 5 | 18:29 | 7 |
ZÁPADNÍ DIVIZE:
P. | MUŽSTVO: | V. | Vp. | Pp. | P. | SKORE: | B. |
1. | FROLUNDA HC | 5 | 1 | 1 | 1 | 32:19 | 18 |
2. | EIS. BERLÍN | 4 | 0 | 1 | 3 | 18:26 | 13 |
3. | RB SALCBURK | 4 | 0 | 0 | 4 | 27:25 | 12 |
4. | TPS TURKU | 2 | 2 | 1 | 3 | 19:20 | 11 |
5. | FARJESTADS BK | 2 | 1 | 2 | 3 | 15:22 | 10 |
6. | T. TAMPERE | 1 | 0 | 2 | 5 | 21:28 | 5 |
EC RED BULL SALCBURK POSTOUPIL I ZE TŘETÍHO MÍSTA, NEBOŤ JE HOSTITELEM ZÁVĚREČNÉ ČÁSTI TURNAJE.
JIŽNÍ DIVIZE:
P. | MUŽSTVO: | V. | Vp. | Pp. | P. | SKORE: | B. |
1. | PARDUBICE | 4 | 1 | 1 | 2 | 23:21 | 15 |
2. | LINKOPING HC | 3 | 1 | 2 | 2 | 19:18 | 13 |
3. | A. MANNHEIM | 4 | 0 | 0 | 4 | 22:24 | 12 |
4. | HV 71 | 3 | 0 | 1 | 4 | 15:21 | 10 |
5. | LIBEREC | 1 | 2 | 0 | 5 | 16:19 | 7 |
6. | KOM. BRNO | 1 | 1 | 0 | 6 | 20:27 | 5 |
VÝCHODNÍ DIVIZE:
P. | MUŽSTVO: | V. | Vp. | Pp. | P. | SKORE: | B. |
1. | PLZEŇ 1921 | 5 | 2 | 1 | 0 | 30:16 | 20 |
2. | Č. BUDĚJOVICE | 5 | 2 | 1 | 0 | 26:15 | 20 |
3. | S. BRATISLAVA | 3 | 2 | 0 | 3 | 25:20 | 13 |
4. | KALPA KUOPIO | 3 | 0 | 3 | 2 | 19:21 | 12 |
5. | KARPAT OULU | 1 | 2 | 3 | 2 | 21:23 | 10 |
6. | VÍDEŇ CAPITALS | 1 | 2 | 0 | 5 | 18:30 | 5 |
KAŽDÉ MUŽSTVO ODEHRÁLO 8 ZÁPASŮ.
ZÁPASY ČESKÝCH ZÁSTUPCŮ:
SPARTA PRAHA - HV 71 1:4
DJURGAARDEN - SLAVIA PRAHA 5:2
PARDUBICE - LINKOPING 3:2
Č. BUDĚJOVICE - PLZEŇ 2:3 pp
DJURGAARDEN - SPARTA PRAHA 4:2
LULEA HF - SLAVIA PRAHA 1:2
PARDUBICE - HV 71 3:2
KOM. BRNO - LINKOPING 5:4 sn
LULEA HF - SPARTA PRAHA 2:1
TPS TURKU - SLAVIA PRAHA 2:0
KOM. BRNO - HV 71 2:3
LIBEREC - KOM. BRNO 1:2
LIBEREC - PARDUBICE 2:1 pp
KALPA KOUPIO - Č. BUDĚJOVICE 2:3 sn
KARPAT OULU - PLZEŇ 2:3 sn
SLAVIA PRAHA - SPARTA PRAHA 2:6
ADLER MANNHEIM - KOM. BRNO 5:4
KARPAT OULU - Č. BUDĚJOVICE 1:2
KALPA KOUPIO - PLZEŇ 0:4
ADLER MANNHEIM - PARDUBICE 1:0
RB SALCBURK - KOM. BRNO 3:2
TAPPARA TAMPERE - PARDUBICE 5:6 sn
SLAVIA PRAHA - JOKERIT HELSINKY 2:4
Č. BUDĚJOVICE - SLOVAN BRATISLAVA 2:1
PLZEŇ - VIDEŇ 3:1
SPARTA PRAHA - IFK HELSINKY 3:2
HV 71 - LIBEREC 0:3
LINKOPING - LIBEREC 1:2 sn
SLAVIA PRAHA - IFK HELSINKY 2:3 sn
Č. BUDĚJOVICE - VIDEŇ 4:0
SPARTA PRAHA - JOKERIT HELSINKY 2:4
PLZEŇ - SLOVAN BRATISLAVA 4:5 sn
PARDUBICE - KOM. BRNO 5:4
KARPAT OULU - LIBEREC 4:1
PLZEŇ - TAPPARA TAMPERE 4:0
KOM. BRNO - JOKERIT HELSINKY 0:3
PARDUBICE - IFK HELSINKY 2:1
SLAVIA PRAHA - PLZEŇ 3:5
LIBEREC - ADLER MANNHEIM 1:3
RB SALCBURK - Č. BUDĚJOVICE 4:6
SPARTA PRAHA - EISBAREN BERLÍN 2:1
LIBEREC - LULE HF 2:3
KOM. BRNO - Č. BUDĚJOVICE 1:3
LIBEREC - EISBAREN BERLÍN 4:5
ADLER MANNHEIM - SLAVIA PRAHA 3:5
PLZEŇ - PARDUBICE 4:3
Č. BUDĚJOVICE - SPARTA PRAHA 4:3 sn
DJURGAARDEN - SLAVIA PRAHA 5:2
PARDUBICE - LINKOPING 3:2
Č. BUDĚJOVICE - PLZEŇ 2:3 pp
DJURGAARDEN - SPARTA PRAHA 4:2
LULEA HF - SLAVIA PRAHA 1:2
PARDUBICE - HV 71 3:2
KOM. BRNO - LINKOPING 5:4 sn
LULEA HF - SPARTA PRAHA 2:1
TPS TURKU - SLAVIA PRAHA 2:0
KOM. BRNO - HV 71 2:3
LIBEREC - KOM. BRNO 1:2
LIBEREC - PARDUBICE 2:1 pp
KALPA KOUPIO - Č. BUDĚJOVICE 2:3 sn
KARPAT OULU - PLZEŇ 2:3 sn
SLAVIA PRAHA - SPARTA PRAHA 2:6
ADLER MANNHEIM - KOM. BRNO 5:4
KARPAT OULU - Č. BUDĚJOVICE 1:2
KALPA KOUPIO - PLZEŇ 0:4
ADLER MANNHEIM - PARDUBICE 1:0
RB SALCBURK - KOM. BRNO 3:2
TAPPARA TAMPERE - PARDUBICE 5:6 sn
SLAVIA PRAHA - JOKERIT HELSINKY 2:4
Č. BUDĚJOVICE - SLOVAN BRATISLAVA 2:1
PLZEŇ - VIDEŇ 3:1
SPARTA PRAHA - IFK HELSINKY 3:2
HV 71 - LIBEREC 0:3
LINKOPING - LIBEREC 1:2 sn
SLAVIA PRAHA - IFK HELSINKY 2:3 sn
Č. BUDĚJOVICE - VIDEŇ 4:0
SPARTA PRAHA - JOKERIT HELSINKY 2:4
PLZEŇ - SLOVAN BRATISLAVA 4:5 sn
PARDUBICE - KOM. BRNO 5:4
KARPAT OULU - LIBEREC 4:1
PLZEŇ - TAPPARA TAMPERE 4:0
KOM. BRNO - JOKERIT HELSINKY 0:3
PARDUBICE - IFK HELSINKY 2:1
SLAVIA PRAHA - PLZEŇ 3:5
LIBEREC - ADLER MANNHEIM 1:3
RB SALCBURK - Č. BUDĚJOVICE 4:6
SPARTA PRAHA - EISBAREN BERLÍN 2:1
LIBEREC - LULE HF 2:3
KOM. BRNO - Č. BUDĚJOVICE 1:3
LIBEREC - EISBAREN BERLÍN 4:5
ADLER MANNHEIM - SLAVIA PRAHA 3:5
PLZEŇ - PARDUBICE 4:3
Č. BUDĚJOVICE - SPARTA PRAHA 4:3 sn
ZÁVĚREČNÁ ČÁST TURNAJE:
RED BULLS SALUTE
ČTVRTFINÁLE: 16.12. 2011
(SALCBURK a VÍDEŇ)
FROLUNDA HC 2:4 LINKOPING HC
Branky: 5. Tömmernes, 57. Olimb - 35. a 38. Hartigan, 37. Jämtin, 46. Lindhagen.
PARDUBICE 1:2 RB SALCBURK
Branky: 38. Koukal - 35. Williams, 39. Redenbach.
JOKERIT HELSINKY 7:2 ČESKÉ BUDĚJOVICE
Branky: 9. a 29. Kerälä, 28. a 57. Hardt, 5. Eaves, 23. Lahti, 54. Rita - 7. Šimánek, 59. Martynek.
PLZEŇ 1929 1:2 sn LULEA HF
Branky: 45. Kovář - 35. Koivisto, nájezd Harju.
O UMÍSTĚNÍ: 17.12. 2011 (SALCBURK a VÍDEŇ)
PARDUBICE 5:4 FROLUNDA HC
Branky: 27. a 37. Šagát, 2. Buchtele, 29. Benák, 37. Kousal - 8. Axelsson, 29. Pettersson, 53. Lasu, 59. Pyörälä.
ČESKÉ BUDĚJOVICE 4:5 sn PLZEŇ 1929
Branky: 8. Novák, 10. Dvořák, 35. Martynek, 44. Šimánek - 24. Stránský, 33. Andrašovský, 59. Dvořák, 60. Vlasák, nájezd Pletka.
SEMIFINÁLE: 17.12. 2011 (SALCBURK a VÍDEŇ)
JOKERIT HELSINKY 3:2 pp LULEA HF
Branky: 37. Väänänen, 40. Ruutu, 65. Nordlund - 14. Hjalmarsson, 48. Viitaluoma.
LINKOPING HC 3:4 sn RB SALCBURK
Branky: 8. Arlbrandt, 30. Akerman, 54. Andersson - 25. Aubin, 26. Bois, 39. a nájezd Barney.
O 7. MÍSTO: 18.12. 2011 (SALCBURK)
ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:4 FROLUNDA HC
Branky: 16. Šimánek, 54. Kuchejda - 13. Backman, 19. Johansson, 33. Tömmernes, 47. Pettersson.
O 5. MÍSTO: 18.12. 2011 (SALCBURK)
PARDUBICE 5:3 PLZEŇ 1929
Branky: 33. a 38. Zohorna, 17. Koukal, 20. Borer, 34. Šagát - 18. Pitule, 48. Kovář, 49. Mrňa.
O 3. MÍSTO: 18.12 2011 (VÍDEŇ)
LULEA HF 3:2 pp LINKOPING HC
Branky: 30. Hjalmarsson, 52. Fransson, 65. Sandström - 20. Hlaváč, 24. Dahlbeck.
FINÁLE: 18.12. 2011 (VÍDEŇ)
JOKERIT HELSINKY 2:3 RB SALCBURK
Branky: 1. Hardt, 27. Ruutu - 34. a 42. Bois, 48. Aliu.
DRUHÝ ROČNÍK EUROPEAN TROPHY VYHRÁVÁ DOMÁCÍ TÝM EC RED BULL SALCBURK. Z ČESKÝCH ZÁSTUPCŮ SE NEJLÉPE UMÍSTILI HRÁČI PARDUBIC, KTEŘÍ SKONČILI NA PÁTÉM MÍSTĚ.
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář